assuhakkimizda
10 YIL İstanbul da WATERBOX ta satış ve teknik destek depaptmanında çalıştıktan sonra 2015 sonunda Fethiye ye yerleşip kendi firmamı kurdum.
Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.
Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan As Su Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri

hizmet-1
As Su Arıtım, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Taahhüt ve İmalat Hizmetleri

hizmet-2
Teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır.
Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanının proje ile ilgili eğitimi firmamız tarafından verilmektedir. Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahele etmektedir. Kurulu sistemlere aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti tecrübeli mühendis kadromuzla yürütülmektedir.

Teknik Servis

hizmet-3
As Su Arıtım, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir.
Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Satış & Yedek Parça

hizmet-4
As Su Arıtım, ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir.
Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.